Recenzja kredytu gotówkowego w Deutsche Bank Polska

przez | 25 lutego 2017

Każdy bank zachwala swój kredyt gotówkowy jako ten na jak najkorzystniejszych warunkach. Nie inaczej jest w Deutsche Bank Polska, który swój db Kredyt Gotówkowy uważa za najlepszy na rynku.

Deutsche Bank to uznana na rynkach światowych marka, prezentująca najwyższe światowe standardy, a oferta kredytów w tym banku zadowoli nawet najbardziej wybrednych klientów. Są to opinie banku, klienci mają prawo do swoich.

Zgodni klienci

Zazwyczaj klienci w swoich opiniach na temat banków są podzieleni, w tym przypadku jest jednak inaczej. Klienci cenią sobie solidność niemiecką. Czasami wolą więcej zapłacić za niemieckie produkty, ale mieć pewność, że kupują dobry towar. Podobnie jest z produktami i usługami bankowymi. Owszem, wśród wielu opinii na temat niemieckiego banku można znaleźć również negatywne, ale przeważają pozytywne. Świadczą o tym nie tylko komentarze internatów, ale również nagrody i wyróżnienia dla tego banku.

Numer 1 w kategorii kredytów gotówkowych

W 2014 roku kredyt gotówkowy Deutsche Bank Polska zdobył pierwsze miejsce w kategorii kredytów gotówkowych w rankingu Expandera, a w 2013 roku bank zwyciężył już po raz trzeci w plebiscycie popularności i zdobył Złoty Laur Konsumenta TOP MARKA 2013 w kategorii „Kredyty Konsolidacyjne”. To ważne nagrody i wyróżnienia, świadczące o poważnym traktowaniu klientów przez Deutsche Bank Polska, jednocześnie potwierdzające strategię banku.

Dlaczego warto sięgnąć po db Kredyt Gotówkowy?

Z kilku powodów, m.in. db Kredyt Gotówkowy przeznaczyć można na dowolny cel, można pożyczyć w tym banku nawet 200 tys. zł, RRSO wynosi jedynie 9,37 proc., a okres kredytowania nawet do 8 lat. Istnieje również możliwość wcześniejszej spłaty kredytu. Oferta dla nowych klientów ogranicza okres kredytowania do 60 miesięcy. Najlepiej zapoznać się ze szczegółami tej oferty w placówkach banku. Do dyspozycji klienta zostanie tam przydzielony doradca, który pomoże mu wybrać i dopasować jak najkorzystniejszy wariant kredytu.

Jak starać się o db Kredyt Gotówkowy?

Banki stosują różne kryteria udzielania kredytów gotówkowych, różnie też jest wyliczana zdolność kredytowa klienta. Jedno natomiast jest wspólne: mianowicie historia kredytowa w BIK. Każdy ubiegający się o kredyt w banku, również w Deutsche Bank Polska, musi mieć pozytywną historię kredytową. Natomiast sam sposób ubiegania się o kredyt oraz sposób jego udzielania leży już w gestii banku. Żeby starać się o db Kredyt Gotówkowy w Deutsche Bank, należy przede wszystkim złożyć w banku wniosek. Można to zrobić na wiele sposobów, najlepiej jednak skontaktować się bezpośrednio z doradcą:

  • poprzez infolinię, dzwoniąc pod numer 802 18 18 18,
  • odwiedzając placówkę banku,
  • ew. wypełniając formularz zapytania.

Trzy kroki

Jeżeli ktoś chce pozyskać db Kredyt Gotówkowy w Deutsche Bank Polska:

  1. musi wypełnić formularz, a bank skontaktuje się z klientem,
  2. doradca banku pomoże mu wybrać jak najlepszy wariant kredytu,
  3. może skorzystać z wybranego produktu.

Nic prostszego! Formalności w tym banku są ograniczone do minimum, a czas oczekiwania na decyzję banku jest stosunkowo krótki.