Archiwum kategorii: Banki

Infolinia neoBank

neoBank jest częścią Wielkopolskiego Banku Spółdzielczego i został powołany z myślą o obsłudze bankowości elektronicznej, a z czasem objął również inne kanały oferty banku spółdzielczego. Sprawdźmy, jak skontaktować się z neoBankiem za pośrednictwem infolinii. Wielkopolski Bank Spółdzielczy powołał do istnienia neoBank jako markę dedykowaną tylko kanałowi bankowości internetowej. Popularność nowego podmiotu sprawiła jednak, że z… Czytaj dalej »

Recenzja kredytu gotówkowego w Deutsche Bank Polska

Każdy bank zachwala swój kredyt gotówkowy jako ten na jak najkorzystniejszych warunkach. Nie inaczej jest w Deutsche Bank Polska, który swój db Kredyt Gotówkowy uważa za najlepszy na rynku. Deutsche Bank to uznana na rynkach światowych marka, prezentująca najwyższe światowe standardy, a oferta kredytów w tym banku zadowoli nawet najbardziej wybrednych klientów. Są to opinie… Czytaj dalej »

Jaki kredyt hipoteczny dla przedsiębiorcy – prywatny czy firmowy?

Przedsiębiorca, który prowadzi jednoosobową działalność gospodarczą, może ubiegać się o kredyt hipoteczny na firmę – tylko czy będzie korzystniejszy niż ten zaciągany przez osobę prywatną? Zakładanie jednoosobowych działalności gospodarczych w Polsce kwitnie już od kilku dobrych lat. Tylko w marcu 2014 r. zarejestrowano 28 875 nowych podmiotów gospodarczych, jak podaje raport Centralnego Ośrodka Informacji Gospodarczej.… Czytaj dalej »